Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/adwokat/domains/kancelariadps.com.pl/public_html/includes/dbconn.php on line 23
Zespół

Ta strona używa plików Cookies.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Zamknij

“Ten, który zgadza się na jakieś prawo, nie boi się sądu przywracającego go do porządku, w który wierzy.

 

Ale największą katuszą dla człowieka jest być sądzonym bez prawa.”

 

Albert Camus

Informacje

Adres Kancelarii:
ul. Stanisława Moniuszki 16,  I piętro
65-409 Zielona Góra
 
E-mail: biuro@kancelariadps.com.pl
Telefon: +48 883 450 650
 
Sekretariat Kancelarii czynny
od pon. do piątku w godzinach 8 – 16

 

Zespół

Zespół tworzy trzech prawników (adwokat i dwóch radców prawnych) o bogatym i różnorodnym doświadczeniu, dużej wiedzy oraz umiejętnościach. Dzięki temu Kancelaria gwarantuje Państwu szerokie spojrzenie na sprawy Klientów i wypracowanie skutecznych metod działania. Członkowie zespołu wzajemnie się uzupełniają oraz wspierają, oceniając problemy z różnej perspektywy i zapewniając w ten sposób najwyższy poziom usług. Pozwala to także na elastyczne i innowacyjne podejście do spraw Klientów oraz dostosowanie się do ich potrzeb.


Zespół Kancelarii posiada doświadczenie w obsłudze takich branż jak:

 

  • produkcyjna urządzeń wysokiej technologii oraz maszyn przemysłowych,
  • energetyczna,
  • transportowa,
  • inwestycyjno-budowlana, w tym rynek zamówień publicznych,
  • handlowa.

 

Obecnie stanowimy zespół prawny obsługujący spółkę akcyjną z sektora energetycznego, uczestniczymy w obsłudze prawnej działu HR (zasobów ludzkich) grupy energetycznej w Polsce. Ponadto w ramach stałej współpracy współuczestniczymy w obsłudze prawnej szerokiego grona podmiotów gospodarczych, w tym z branży transportowej, produkcyjnej, inwestycyjno-budowalnej, handlowej. Specjalizujemy się w prawie umów, w tym ich negocjacji oraz postępowaniach sądowych. Prowadzimy także sprawy dla indywidualnych Klientów z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego.

 

 

Radca prawny Marzena Drab

Nr wpisu na listę radców prawnych w Zielonej Górze – R-ZG-ZG-555;
Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, ukończyła aplikację radcowską i zdała egzamin radcowski (2008r.), przez okres aplikacji pracowała w renomowanej kancelarii adwokackiej w Zielonej Górze. Od 2008 r. prowadzi samodzielną praktykę obsługując podmioty gospodarcze głównie z sektora energetycznego. Specjalizuje się w prawie energetycznym oraz prawie handlowym.

 

Radca prawny Wioletta Polonis

Nr wpisu na listę radców prawnych w Zielonej Górze – R-ZG-G-250;
Absolwentka Uniwersytetu Szczecinie, ukończyła aplikację radcowską i zdała egzamin radcowski (2001 r.), przez okres aplikacji pracowała w renomowanej kancelarii adwokackiej w Zielonej Górze. Od 2001 r. prowadzi samodzielną praktykę obsługując podmioty gospodarcze w tym z sektora energetycznego, specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych. Posiada doświadczenie w pracy w administracji państwowej.

 

Adwokat Radosław Susłowicz 

Nr wpisu na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Zielonej Górze - 319;
Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, ukończył aplikację sądową i zdał egzamin sędziowski (2008 r.), przez kilka lat pracował jako asystent sędziego w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze. Wieloletni członek rady nadzorczej dużej spółki akcyjnej. Zdobył również doświadczenie pracując w kancelarii adwokackiej. Specjalizuje się w prawie umów, w tym ich negocjacji oraz postępowaniach sądowych.

 

 

prawnik, adwokat, Zielona Góra, radca prawny, dotacje prawnik, lubuskie, HR prawo, transport prawnik, zasoby ludzkie, służebność przesyłu

© 2013. Kancelariadps.com.pl. Realizacja: MaxSoft. Technologia HTMLhtml5

Licznik odwiedzin: 31763