ul. Jelenia 3/4
65-090 Zielona Góra

+48 883 450 650

Zadzwoń

biuro@kancelariadps.com.pl

Napisz do nas

ZESPÓŁ

pOZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Zespół tworzy trzech prawników (adwokat i dwóch radców prawnych) o bogatym i różnorodnym doświadczeniu, dużej wiedzy oraz umiejętnościach. Dzięki temu Kancelaria gwarantuje Państwu szerokie spojrzenie na sprawy Klientów i wypracowanie skutecznych metod działania. Członkowie zespołu wzajemnie się uzupełniają oraz wspierają, oceniając problemy z różnej perspektywy i zapewniając w ten sposób najwyższy poziom usług. Pozwala to także na elastyczne i innowacyjne podejście do spraw Klientów oraz dostosowanie się do ich potrzeb.

Zespół Kancelarii posiada doświadczenie w obsłudze takich branż jak:

 • produkcyjna urządzeń wysokiej technologii oraz maszyn przemysłowych,
 • energetyczna,
 • transportowa,
 • inwestycyjno-budowlana, w tym rynek zamówień publicznych,
 • handlowa.


Obecnie stanowimy zespół prawny obsługujący spółkę akcyjną z sektora energetycznego, uczestniczymy w obsłudze prawnej działu HR (zasobów ludzkich) grupy energetycznej w Polsce. Ponadto w ramach stałej współpracy współuczestniczymy w obsłudze prawnej szerokiego grona podmiotów gospodarczych, w tym z branży transportowej, produkcyjnej, inwestycyjno-budowalnej, handlowej. Specjalizujemy się w prawie umów, w tym ich negocjacji oraz postępowaniach sądowych. Prowadzimy także sprawy dla indywidualnych Klientów z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego.

Radca prawny
Marzena Drab

Nr wpisu na listę radców prawnych w Zielonej Górze – R-ZG-ZG-555;

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, ukończyła aplikację radcowską i zdała egzamin radcowski (2008r.), przez okres aplikacji pracowała w renomowanej kancelarii adwokackiej w Zielonej Górze.

Od 2008 r. prowadzi samodzielną praktykę obsługując podmioty gospodarcze głównie z sektora energetycznego. Specjalizuje się w prawie energetycznym oraz prawie handlowym.

Radca prawny
Wioletta Polonis

Nr wpisu na listę radców prawnych w Zielonej Górze – R-ZG-G-250

Absolwentka Uniwersytetu Szczecinie, ukończyła aplikację radcowską i zdała egzamin radcowski (2001 r.), przez okres aplikacji pracowała w renomowanej kancelarii adwokackiej w Zielonej Górze.

Od 2001 r. prowadzi samodzielną praktykę obsługując podmioty gospodarcze w tym z sektora energetycznego, specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych. Posiada doświadczenie w pracy w administracji państwowej.

Adwokat
Radosław Susłowicz

Nr wpisu na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Zielonej Górze - 319

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, ukończył aplikację sądową i zdał egzamin sędziowski (2008 r.), przez kilka lat pracował jako asystent sędziego w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze.

Wieloletni członek rady nadzorczej dużej spółki akcyjnej. Zdobył również doświadczenie pracując w kancelarii adwokackiej. Specjalizuje się w prawie umów, w tym ich negocjacji oraz postępowaniach sądowych.

KANCELARIA ADWOKATÓW i RADCÓW PRAWNYCH DPS LEGAL DRAB
POLONIS SUSŁOWICZ
SPÓŁKA PARTNERSKA

 • ul. Jelenia 3/4 65-090 Zielona Góra
 • biuro@kancelariadps.com.pl
 • +48 883 450 650
 • NIP: 9291856838
 • REGON: 081167814
 • NR KRS: 0000480027

Sekretariat Kancelarii czynny jest od pon. do piąt.  w godzinach 8:30 – 16:00


Radca Prawny Marzena Drab

tel.: 600 268 176, e–mail: m.drab@kancelariadps.com.pl

Radca Prawny Wioletta Polonis
tel.: 604 249 383, e-mail: w.polonis@kancelariadps.com.pl

Adwokat Radosław Susłowicz
tel. 509 537 342, e–mail: r.suslowicz@kancelariadps.com.pl